Ali Oruçlu TÜM YAZILARI
Yurt dışında yaygın bir hale gelen yenilenmiş akıllı telefon satışında başarı sağlanmış durumdadır. Hangi parçaların yenilendiğini söyleyerek satılan ikinci el telefon satışında yeni bir pazar açıldı ve bu pazarda ünlü akıllı telefon markaları çok uygun fiyata satılıyor.
Bahar Güllüoğlu TÜM YAZILARI
Merve Taşkın’ın seksi pozları gündeme bomba gibi düştü!
A101 marketlerde 25 Ekim 2018 tarihinde satışa sunulacak olan ürünler yayınlandı. Katalogda birbirinden sürpriz ürünler müşterileri bekliyor.
Fırat Sönmez TÜM YAZILARI
Kasım ayının son kataloğu A101 29 Kasım 2018 kataloğu yayınlandı, büyük sürprizleri ile A101 aktüel kataloğunda yayınlanacak ürünler belli oldu.
Furkan TUNAHAN TÜM YAZILARI
A101 yeni kataloğunu çıkarmaya hazırlanıyor, henüz A101 24 ocak kataloğu yayınlanmadı. En kısa zamanda yayınlanacak olan bu kataloğu beklerken bir önceki kataloğu inceleyebilirsiniz. A101 24 ocak 2019 Neler Geliyor? Yılın yeni katalogları ile karşımıza çıkan A101 yeni yılın 2. kataloğunu yayınlamaya hazırlanıyor. Aktüel10 olarak katalogları size en iyi şekilde ulaştırmanın yollarını arıyoruz. Aralık ayının beklenen...
İndirimdeki implant fiyatları dayanıklılık ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle hastaların bir çoğu tedavilerinde implant diş yaptırmayı tercih ediyorlar.
Hüseyin Kaçmaz TÜM YAZILARI
Karakter özelliklerinin burçlara göre farklılık gösterdiği bir çok kişinin kabul ettiği bir şeydir. İşte sizin için derlediğimiz 11 Kasım 2018 Burç Yorumları, önünüzdeki günlerde sizi nasıl bir hayat bekliyor ve hayatınızda nasıl değişiklikler olabilir bir göz atın.
Kamil HIZER TÜM YAZILARI
Biraz temelden girmek daha faydalı olacak diye düşünüyoruz, ilk önce Cpanel Web Panel‘in ne işe yaradığını nasıl çalıştığını anlamamız gerekli. Web sitelerin sunucular üzerinde çalışabilmesi için ASP dönemlerine windows IIS web sunucu özelliklerini görebilmekteydi. Sadece HTML ve ASP sunumları yapan windows sunucular gereksinimleri karşılayamaz oldu ve haliyle PHP dilide yaygınlaşmaya başlayınca Linux sunucuların kullanımı gittikçe...
Orhan Gültepe TÜM YAZILARI
Çorbalar, sebze yemekleri olsun, çoğu insan bir şekilde ,kereviz tüketmişlerdir. Bu iyi bir şeydir, çünkü kerevizin yararları vitamin K, vitamin C, potasyum, folat ve vitamin B6 gibi vitamin ve minerallerin yanı sıra, mükemmel bir antioksidan ve yararlı enzimlerin kaynağı ile başlar .
Sinan Kesikoğlu TÜM YAZILARI
Marmara bölgesinde etkisini gösteren soğuk hava Ekim ayının son haftaların etkisini artıracak. Yağmurla birlikte etkisini gösterecek olan soğuk havalardan dolayı Marmara bölgesinde oturan yarım milyona yakın insanın hava durumu uyarılarını takip etmesi gerekiyor.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan .
Loading...