1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan .
Loading...

Cpanel Web Panel Nedir?

Biraz temelden girmek daha faydalı olacak diye düşünüyoruz, ilk önce Cpanel Web Panel'in ne işe yaradığını nasıl çalıştığını anlamamız gerekli. Web sitelerin sunucular üzerinde çalışabilmesi için ASP dönemlerine windows IIS web sunucu özelliklerini görebilmekteydi. Sadece HTML ve ASP sunumları yapan windows sunucular gereksinimleri karşılayamaz oldu ve haliyle PHP dilide yaygınlaşmaya başlayınca Linux sunucuların kullanımı gittikçe arttı. Linux sunucuların web sitlerini yayınlayabilmesi içinde web server yazılımlarına gerek duyuldu, günümüzde bir çok sistemde çalışmakta olan Apache web sunucuları temel düzey olarak en sade haliyle ve sunucuya pek yük bindirmeden halledebiliyordu.

Ucuz VPS Sunucu Önerileri

Kaliteli ve Ucuz VPS Nasıl bulunur? Hangi özelliklerde sunucular alınması gerekiyor? VPS özellikleri nasıl olmalı sorularınıza cevap bulmaya çalışıyoruz.

Siyah Fasulye Besin Değeri

Siyah fasulye lif bakımından zengindir. Bir kaselik porsiyonu 15 gram lif içerir. Çözünür lif, bağırsakların çalışması ve kabızlığı önlemek için faydalıdır. Diğer taraftan, bu lif türü kolesterol ve kan-glukoz seviyelerini azaltır. Siyah fasülye gibi lifli gıdalar daha uzun süre tok hissetmeyi sağlar ve aşırı yemeyi engeller, çünkü lifli yapısından dolayı onları daha uzun süre çiğnemeniz gerekir. Bundan dolayı da kilo vermeye yardımcı olur. Sadece bu da değil, lif aynı zamanda, kolorektal kanser gibi kanser hastalıklarına yakalanma olasılığını azaltır. https://www.aktuel10.com/siyah-fasulyenin-faydalari Antioksidanlar Doğada bulunabilen ve vücudun farklı bölgelerine fayda sağlayan çok çeşitli antioksidanlar bulunmaktadır. Antioksidan bakımından zengin gıdalardan

Ballı Limon Çayının Sağlığa Faydaları

Herkes bal ve limon suyunun her tür çay için takviye olarak kullanıldığını bilir. Ancak, bir bardak ılık suda bir dilim limon ve bir miktar bal da kendi başına harika bir içecek ve şifa kaynağıdır. Bal ve limon çayı içmeye başlamanız için pek çok sağlık nedeni var. Limon, C vitamini bakımından zengin ve mükemmel bir antiviral ilaçtır ve bal, besleyici ve faydalı maddeler bakımından zengindir ve enfeksiyonlara karşı mükemmeldir. Zevklerinden ve aromasından bahsetmiyorum bile birbiriyle mükemmel uyum sağlar.

1/212