Mobil Wifi Şifre Kırma – Android Wifi Kırıcı Kullanımı?

Android Telefonlar İçin
Wifi Şifresini Kırma – Bulma Programı

Özellikle mobil cihaz kullanımının arttığı bu dönemde mobil operatörlerin internetleri pek yetmemektedir. Bu nedenle android telefonlarda kullanılan bir çok uygulama geliştirildi. Wifi şifre bulma olarak bilinen bu android yazılımları Google Play üzerinden kolaylıkla edinebilirsiniz. İşte o wifi şifresi kıran android uygulamalar;

AndroDumpper Wifi (WPS Connect)

Android Wifi BulucuWindows üzerinde kullanılan Dumpper’ın mobil için uyarlanmış olan sürümüdür. Bir çok kişi tarafından kullanılan bu uygulama temel olarak aynıdır ve modemlerdeki wps özelliğini kullanarak şifreleri bulur. Bulduktan sonra otomatik sekilde bağlanacağınız gibi daha sonrasında bağlandığınız Wifinin şifresini görmek içinde kullanabilirsiniz.

Bu uygulamayı indirmek için Android telefonlarınızdan Google Play uygulamasında aratabilir veya https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigos.androdumpper bu adres üzerinden senkronize hesabınız üzerinden cep telefonunuza yükleme komutu verebilirsiniz.


İŞTE O ANDROİD WİFİ KIRICILAR

 • ANDRODUMPPER – ANDROİD WPS CONNECT

Windows işletim sisteminde kullanılan Dumpper indir programının Android versiyonu olarak kullanılan ve oldukça fazla kullanıcısı olan 354K indirme sayısı ve 4.5 puanı ile bir çok kişinin işine yaramış gibi duruyor. Kullanım yöntemi aynen dumpper’da olduğu gibi modemlerin WPS özelliklerini kullanarak modem içerisine girme üzerine yapılmıştır.

AndroDumpper Mobil Wifi şifre kırıcı uygulamasını indirmenin en güvenli ve sorunsuz yöntemi şüphesizki GooglePlay üzerinden indirmektir. Sizinde en sağlıklı şekilde bu yolu izlemeniz önerilir. Programın bir çok android işletim sistemi sürümü ile uyumluluğu bulunmaktadır. Kullanımı kolay olması nedeniyle bir çok kişi sorun yaşamamış, wifi modemleri bul üzerine tıkla kır zaten pek ahım şahım bir bilgiye ihtiyacınız yok.

AndroDumpper – Google Playdan indir

 

. . .

 • WİFİ WPS WPA TESTER – ANDROİD WİFİ KIRMA

Android uygulamaları arasında en çok indirilenler arasında yer alan bir diğer android wifi kırıcı Wifi WPS Wpa Tester programıdır, ismi biraz uzun olması bize random kombinasyon ile oyun geçmeyi hatırlatmış olsada premium ve free olmak üzere iki sürümü olan bu programın kullanıcısının çok fazla olduğu itiraf etmek gerekli. Puanı Androdumpper ile aynı diyebileceğimiz seviyede olan bu programı bir denemenizde fayda var.

Aynı şekilde Google Play üzerinde arama ile kolaylıkla bulabileceğiniz bu programın yorumlarını inceleyerek premium versiyonunuda satın alabilirsiniz. 6,29TL ücreti bulunan Wps Wpa Tester Premium versiyonunu gerekli gördüğünüzde güvenli şekilde store üzerinden temin edebilirsiniz.

WPS WPA Tester – Google Playdan indir

 

PC Wifi Bulma Uygulamaları Nasıl Kullanılır?

Windows kullanımının son yıllarda çok fazla arttığını biliyoruz. Bunun nedeni mac os’a göre daha uygun fiyatları olarak satılması, kullanımı kolay olması ve yazılımı kolaylıkla kırılabilir olması diyebiliriz. Bundan dolayı wifi şifre kırma için genellikle windows PC için tercih edilmeye başlandı. Daha önceleri Linux sistemlerde kullanılan bu kırıcılar artık herkesin 3 5 yaşında çocukların kullandığı programlar haline geldi.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan .
Loading...

Furkan TUNAHAN
Dijital Strateji alanında kendini geliştirerek bir web sitesinin fikir aşaması ve zirve arasındaki otoriter planlamasını yapmaktadır. Teknik bilgi, Dijital hayat ve Stratejinin birleşiminden oluşan "Avcı Çukuru" projesini gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

Buraya 10 kez yorum yapılmış “Mobil Wifi Şifre Kırma – Android Wifi Kırıcı Kullanımı?

 1. Mükemmel android şifre kırma programı pcden kullanduıgım en iyi wifi şifre kırma cok hızlı cok güvenli

 2. Android wifi şifre bulma programı kullanımı adlı makaleniz çok işime yaradı kullandiklarimin arasındaki en iyi wifi şifre kırici kolay kullanımı hızlı bulmasıyla en iyisi

 3. Bu tür programlar kullanarak insanların internetlerini sömürüyorsunuz. Hırsızlıktan farkı yok, kul hakkına girmeyin.

 4. Android Wifi şifre kırma programlarında en iyisi son zamanlardaki en güzel site güvenliği yüksek modemleri bile dummper ile kırıyor. Wifi şifre kırma PC olarak en kolay kullanımı olan program teşekkürler

 5. Wifisifre kırma programlari arasında en iyisi her zaman bu siteden indirip kullanıyorum. Andro dummperi bizimle bulusturdugunuz için çok teşekkür

  1. Android için en iyisi wpa tester programı premium sürümü falanda var dumpper artık eskisi kadar kuramıyor güvenlik duvarlarını gecemiyor.

 6. Mobil kırıcılar arasında en iyilerinden birisiydi ama artık modemler güvenliklerini çok artırdı programlar yada mobil wifi kırıcılar pek etkili olmuyor yinede eğer eski modem kullanıyorsa karşıdaki kesinlikle deneyin işinizi görecektir. Windows 7 laptopta Dumpper ile kırdığım modemi yıllar boyunca kullandım.

 7. Teşekkürler Admin Bey çok işime yaradı acil bir isim vardı hemen komsularimin modem şifresini kırarak hallettim kendimden 1080p indirmek istemedim. Başarılarınızın devamını dileriz