A101 29 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu » Aktüel10 - Sayfa3

A101 Aktüel 29 Kasım 2018 Ürünler Kataloğu

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan .
Loading...

Kasım ayının son kataloğu A101 29 Kasım 2018 kataloğu yayınlandı, büyük sürprizleri ile A101 aktüel kataloğunda yayınlanacak ürünler belli oldu.A101 29 KASIM 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

  Yeni bir katalog ile karşınızdayız, a101 bu gün itibari ile satışa sunacağı A101 22 Kasım 2018 kataloğundan sonra ay sonu kataloğununda sinyallerini verdi. Üst segment bir katalog diyebileceğimiz bir şekilde zengin içerikleri ile karşımıza çıkıyor. Samsung Televizyon ve Akıllı Cep Telefonu modellerini kapak zirvesinde tutan a101 29 Kasım kataloğu beklentilerin üzerinde bir ürünler sunacağını önceden haber veriyor diyebiliriz. 55" UHD Curved TV ile ilk katalog incelemesini başlatacak olursak 4.499 TL ile sunulan bu televizyonda kavisli ekran teknolojisi kullanılmış olsada ürünün A101 müşterileri için yüksek fiyatta olduğunu düşünüyoruz. Tabiki a101 önceki haftalarda daha uygun fiyatlarda daha alt seviye televizyonlar getirerek bütün müşterilere yönelik ürünler sunduğunu kanıtlamıştı ama yinede bu kadar yüksek fiyatlı bir ürünün bu dönemde alınabileceğiniz pek düşünmüyoruz. Elektronik olarak en çok hissedilen alım gücünün azalması durumu insanların alışveriş yaparken zorunlu ihtiyaçlarına yönelmesine altyapı sunuyor diyebiliriz. Belirsizlik hali insanların kendisini güvende hissetmesi için alımlarını azaltma yoluna itiyor. Her ne kadar A101 29 Kasım 2018 ürünleri arasında televizyonun fiyatından yüksekliğini eleştirsekte kardeş ürünü diyebileceğimiz Samsung Galaxy Grand Prime Cep Telefonu: 849 TL ile satışa sunuluyor. Cep telefonu ihtiyacı olan kişiler için samsung kalitesine göre düşük özellikler olarak bilinsede alınabilecek en uygun telefonlardan birisi olduğunu söylemekte fayda var. Ek olarak A101 Kasım ayının son kataloğunda yer alan Arzum ürünleride oldukça dikkat çekecek gibi duruyor. Pratik elektrikli süpürgeden tutun el blender'dan epilasyon aletlerine kadar büyük indirimlerin birleştiği bir katalog sizi bekliyor. Ürünlerin 29 kasım itibari ile a101 marketlerde satışa sunulması beklenirken şuan satıştaki katalogları incelemek için A101 Aktüel kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Fırat Sönmez
Gazi Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra tam zamanlı olarak bünyemizi katılmıştır. Gündeme dair haberleri düzenleyerek anlık olarak siz değerli okuyucularımıza aktarıyor. Babasıyla birlikte bir marangoz işlettiği için proje yönetme konusunda oldukça tecrübelidir.

Bir cevap yazın